Panel používateľa

Tanier servírovací oválny EBRO 36 cm Bormioli Rocco

Tanier servírovací oválny EBRO 36 cm Bormioli Rocco

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Biely tanier Ebro z tvrdeného skla je vysoko odolný proti poškriabaniu. Často používaný nielen v domácnostiach, ale aj v reštauračných zariadeniach.

3,80 € s DPH

Skladové číslo: 4593

Dostupnosť: Skladom

Servírovací oválny tanier 36 cm EBRO z tvrdeného skla, biela farba.

Oválny tanier Ebro je vždy správnym produktom na správnom mieste, t. j. naa stole. Jeho veľkosť (priemer 36 cm) poskytuje veľa priestoru pre vašu fantáziu. Možnosť servítovať pizzu (v kusoch), nehovoriac o takých štandardných jedlách ako horúce mäso, ryby na šaláte (tiež celé).

Je obľúbený svojou plochou tvarovou a okúzľujúcou jemnou dekoráciou. Okraje vyzerajú ako vlny alebo charakteristické listy. Toto dopĺňa oválny celok a univerzálnu bielu farbu.

Tento výrobok bol vyrobený z bieleho tvrdeného skla. V dôsledku toho je päťkrát odolnejší voči poškodeniu a škrabancom. Jeho mimoriadne hladký povrch je ľahko umývateľný (vhodný pre umývačky riadu) a necháva žiadnu šancu na baktérie. Preto je nielen efektívny, ale aj hygienický.

Tanier je možné používať do mikrovlnnej rúry aj do umývačky na riad. Kolekciu EBRO možno doplniť o šálky, misky a ďalšie taniere.
Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, tepelnému šoku, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, udržuje teplotu pokrmov, je 100% recyklovateľný.
Kód: 4.02852.F26.3.21.990
Tvar: Oválny
Materiál: tvrdené sklo
Priemer: 36 cm
Výška: 2,5 cm
Farba: biela
Váha: 0,68 kg
Mikrovlnka umyvacka

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info