Panel používateľa

Sada 6 pohárikov Grappa na stopke 70 ml Banchetto Kalich

Sada 6 pohárikov Grappa na stopke 70 ml Banchetto Kalich

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Sada pekných 6 pohárikov na grappu s objemom 70 ml.

10,60 € s DPH

Skladové číslo: 4385

Dostupnosť: Skladom

Krásne a decentné poháre grappu. Vhodné do prevádzok, ale rovnako aj do domácností.
Skláreň RONA v Lednických Rovniach patrí medzi významných svetových výrobcov vysoko kvalitného nápojového skla, stolovacích doplnkov a dekoračných predmetov zo skla. V štandardnom výrobnom sortimente je taktiež profesionálne zostavený program pre gastronómiu a hotely (HoReCa).

Viac ako storočná tradícia vo výrobe skla so silnou exportnou orientáciou, vysoko kvalifikovaný personál a produkcia spojená s využitím najmodernejších technológií sa odráža v zaujímavej a širokej ponuke produktov. Skláreň zároveň disponuje veľkou ponukou dekoračných techník. Toto zázemie umožňuje veľmi pružnú reakciu na zmeny módnych trendov a potrieb trhu. Vysoký dôraz je kladený na kvalitu, dizajn a servis zákazníkom. Bohaté skúsenosti, kvalifikácia a technologické vybavenie umožňuje pružnú spoluprácu s našimi partnermi aj v oblasti individuálnych požiadaviek v oblasti dizajnu, technológie, dekorácie alebo balenia. Za hlavné silné stránky sklárne možno považovať pestrosť sortimentu, kvalitu, pružnosť a individuálny prístup k zákazníkom.

Medzi najvýznamnejších partnerov sklárne patria značky ako Rosenthal, Leonardo, Moser, Royal Doulton, Crate&Barrel, ale i mnohé ďalšie. Vďaka svojej technologickej vyspelosti a vysokej úrovni produktov si skláreň postupne vybudovala postavenie celosvetového lídra v oblasti dodávok nápojového skla pre letecké spoločnosti. K tým najväčším patria Fly Emirates, Quantas, Etihad, KLM, American Airlines.
Skláreň RONA sa dlhodobo venuje tiež dizajnu svojich výrobkov. Za svoje estetické a výtvarné poňatie získali jej produkty mnohé medzinárodné ocenenia.

Objem: 70 ml
Výška: 18,8 mm
Max. priemer: 60 mm
BALENIE: 6 ks
Kód: 3018.2713
Materiál: Sklo
Farba: priesvitná
umyvacka-riadu

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info