Panel používateľa

Petržlen koreňový Hanácka, 500 semien

Petržlen koreňový Hanácka, 500 semien

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Petržlen koreňový, Hanácka, 500 obaľovaných semien Neskorá odroda určená na skladovanie. Koreň kužeľovitý až kyjovitý, krémovobielej farby, dorastá do dĺžky 14-17 cm. Povrch je hladký. Odroda má dobrú odolnosť proti hrdzavosti a proti chorobám pri skladovaní.

0,85 € s DPH

Skladové číslo: 9653

Dostupnosť: Skladom

Petržlen koreňový, Hanácka, 500 obaľovaných semien. Neskorá odroda určená na skladovanie. Koreň kužeľovitý až kyjovitý, krémovobielej farby, dorastá do dĺžky 14-17 cm. Povrch je hladký. Odroda má dobrú odolnosť proti hrdzavosti a proti chorobám pri skladovaní. Vegetačná doba od výsevu je 180-200 dní. Vysievať čo najskôr na jar.Pre výsev sa doporučuje medziriadková vzdialenosť 30-35 cm, vzdialenosť semien v riadku1,5-2 cm. Hĺbka sejby 1- 1,5 cm. Po výseve je potrebné udržiavať optimálnu vlhkosť pôdy 50-60%PVK (pôda je na dotyk vlhká, ale nie mokrá). Semeno klíči za 21-30 dní podľa teploty pôdy. Vhodné je prikrytie netkanou textíliou po výseve. Zvýši sa teplota pôdy. udržuje sa vyššia vlhkosť a netvorí sa škodlivý prísušok.

Obaľované osivo petržlenu koreňového, kalibrácia 2,5-3 mm. Je určené na pestovanie petržlenu koreňového z priameho výsevu. Umožňuje presný výsev ručný aj sejačkami, čím výrazne znižuje potrebu osiva a vylučuje jednotenie porastu.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info